Zredukuj stres w Happiness ! ! !

Pieśni Duszy:

 

Pieśni duszy - na stres - dusza śpiewa w Happiness ! ! !

 

 

masaż zielona góra joga bez stresu
pieśni duszy zielona Góra CRS Happiness
pieśni duszy zielona Góra CRS Happiness

Dusza śpiewa! Znacie takie powiedzenie... Nie jest to tylko powiedzenie, to fakt. Dusza śpiewa swoją pieśń, tylko nie zawsze potrafimy ją usłyszeć odcinając się od serca, gdzie ta śpiewająca dusza mieszka. Bywa też tak, że słyszymy pieśń swej duszy, ale nie potrafimy tej pieśni wyśpiewać, wyrazić tego co w duszy gra...

 

I co się wtedy dzieje?

 

W pierwszym przypadku nie słysząc pieśni swej duszy kroczymy przez życie zatopieni w swym umyśle, który bez kontaktu z sercem celuje na oślep, raz lepiej, raz gorzej. ...A może nawet całkiem nieźle, a mimo to brakuje nam radości i wielu innych uczuć. Dla odmiany niepowołane emocje wypływają nie wiadomo skąd.

 

W drugim przypadku pieśń wyrywa się z nas, serce nie nadąża, chce rozerwać pierś, ręce nie nadążają tworzyć, język nie nadąża mówić, a zwrotki pieśni się piętrzą. Blokady w naszym ciele i umyśle nie pozwalają duszy śpiewać.

 

Oczywiście polecam samodzielne wsłuchiwanie się w serce i samodzielne wyśpiewywanie tego co w duszy gra. Będzie to Was uszczęśliwiać, uzdrawiać, pomagać tworzyć Wasz świat piękniejszym, przyjaźniejszym Wam.

 

Jeśli jednak, to Was przerasta lub czas nagli i nie ma go już za wiele na śpiewne treningi, to zapraszam Was do Happinessu. Wyśpiewamy razem lub wprost - zrobię to za Ciebie - wyśpiewam pieśń Twojej duszy.

Potrafię zachowując świadomy i spokojny umysł, odczytywać emocje drugiego człowieka. Z otwartym sercem znajduję drogę do jego serca. Pieśń jego duszy płynie wprost do mojego serca, a ja uwalniam ją w języku serca przez swój kanał głosowy. Nieraz gdy jest to potrzebne mój umysł tłumaczy poszczególne frazy na język polski :)

W ten sposób pieśń Twojej duszy zostaje usłyszana i wyśpiewywana, Twoje serce doznaje ulgi, a ja wykonuję pracę, która raduje bardzo moją duszę.

 

Zapraszam serdecznie. Zajęcia trwają ok. godziny.