Zredukuj stres w Happiness ! ! !

Opinie Happiness:

"Ucichła muzyka mojej duszy, zagościła szarość. Zapomniałam, co to radość i śmiech. Właśnie wtedy, czternaście lat temu poznałam Ewę. Pewnie mój anioł stróż zadbał o to. Dzięki Ewie, moje ciało - to jej masaże, moja dusza - to magiczne słowa Ewy i umysł - to profesjonalne wyjaśnienia działania mózgu, zharmonizowały się, bo ta Czarodziejka człowieka traktuje holistycznie. Wróciła muzyka, a nawet cała orkiestra. Teraz mam towarzystwo różnych dźwięków. Czasami, gdy dopada mnie zwątpienie słowa Ewy "dasz radę" dodają mi siły i ruszam. Ewa. Jej masaż, to dotyk serca. To nie tylko przyjemność to ogromna porcja energii na bardzo długo. Rozmowy z Ewą to czysta poezja, magia. Otrzymuję od niej duże dawki radości, mnóstwo pozytywnych emocji i sporą wiedzę na tematy wszelakie. Ewa nauczyła mnie witać z radością każdą zmianę. Dziękuję Ewuniu za to, że jesteś częścią mojego życia."

 
Wanda Wiśniewska

 

 

 

"Happiness w osobie Pani Ewy miałam okazję poznać tego roku w trakcie szkolenia z technik antystresowych

w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze. Pani Ewa poprowadziła to szkolenie w sposób profesjonalny. Oprócz wiedzy wniosła ze sobą odprężenie i spokój. Dała uczestnikom szkolenia możliwość doświadczenia na samym sobie czym jest

i czym może być relaksacja. Dała też narzędzia do pokonywania stresu codziennego.

Polecam szkolenie „Techniki antystresowe” autorstwa Pani Ewy Kubiszewskiej."

 

Magdalena Kremer-Sochacka, uczestniczka szkolenia.

 

 

 

"Podczas każdego spotkania w Happinessie otrzymuję porcję pozytywnych emocji, dobrą energię. Bywało, że w po całym dniu pełnym pośpiechu, nerwów, przyjeżdżałam na zajęcia lub na masaż, jakaś "rozedrgana". Zawsze, za każdym razem wychodzę od Ewy spokojniejsza i z czasem zmienia się moje nastawienie do wielu spraw. Masaż Ewy jest dla mnie wielkim dobrodziejstwem, wiele razy ukoił mój ból, pomaga mi również odzyskać spokój kiedy gdzieś mi się zagubi :) 
Happinessie panuje równowaga i harmonia, dlatego lubię to miejsce :))"

 

Magda

 

 

 

"Z Happinessem i z Ewą zetknęłam się dwa lata temu z powodu bólu ramienia. Masaż karku wykonywany przez Ewę przyniósł mi

dużą ulgę. Dzięki Ewie zainteresowałam się jogą i do dziś uczęszczam na zajęcia jogi do Happinessu, który jest magicznym miejscem, gdzie każdy znajdzie spokój i poczucie, że znajduje się wśród przyjaciół. Na zajęciach panuje fajna atmosfera, a dzięki ćwiczeniom odprężam duszę i ciało. Bardzo cieszę się że spotkałam na swojej drodze Ewę. Dziękuję Ci kochana Ewo, że jesteś tak ciepłą osobą

i pomogłaś mi w czasie choroby, dodałaś otuchy i wiary w siebie."

 

Beata

 

 

 

"Polecam wszystkim serdecznie zajęcia w centrum antystresowym Happiness. Akurat ćwiczę tutaj jogę, ale muszę przyznać, że mogłyby to być równie dobrze zajęcia z gotowania mleka, a efekt byłby ten sam - pełne rozluźnienie, głęboki oddech i przepona podskakująca od śmiechu :-) Joga to oczywiście również relaks przy pięknej muzyce, rozciągnięte mięśnie i części ciała znów na swoim miejscu :-) Dodatkowo zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć, gdyż każdy spotkany tutaj człowiek to chodząca skarbnica przeróżnej wiedzy! Ja wiem, że mijany na ulicy przechodzień też... U Ewy jednak to człowiek jest na pierwszym miejscu,

a dopiero później cała reszta świata :-) Poza tym zbawiennie wpływa na ludzi filozofia życiowa Ewy, czyli:

"Pamiętaj, że przede wszystkim NIC nie musisz". Jaka to ulga poczuć tę prawdę! Wtedy wszystko, co robisz, robisz z serca. Zamiast przymusu pojawia się radość, szczerość i spełnienie. Naprawdę... to miejsce wyrywa człowieka z codzienności..."

 

Anna Ksepko :-)

 

 

 

"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam spędzić 3 lata w Happinessie w towarzystwie tak wspaniałych ludzi. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jogi jest nie tylko relaksacyjna, ale i domowa. Podczas mojej przygody z jogą, nabrałam dużej wiedzy dotyczącej mojego ciała i tego, co ono potrzebuje. Ewa nie tylko leczy Twoje ciało, ale w pewien sposób i duszę. Podczas zajęć przekazuje pozytywną energię oraz wibrację, które motywują i zachęcają do dalszej pracy. Poza witalnością i zdrowym ciałem, dzięki uczęszczaniu na zajęcia jogi, nauczyłam się panować nad własnymi emocjami. W pewien sposób wyciszyłam się i zredukowałam napięcie nerwowe.

Z pełną świadomością mogę polecić wszystkim nerwusom relaksacyjne zajęcia w grupie oraz indywidualne masaże, których także miałam okazję zaznać. Profesjonalizm z jakim spotkałam się podczas masażu w Happinessie zasługuje na pochwałę.

Nie mniej jednak tym, co naprawdę przyciąga ludzi do Ewy jest jej ciepła aparycja i ludzie, z którymi spotykasz się na zajęciach."

 

 

opinie Happiness

Natalia Karolczyk, 24 lata

"Z Happinessem miałam przyjemność współpracować przez około rok czasu – jestem masażystką i robiłam w ośrodku zabiegi, których główny cel to relaks… Sama przybywając u Ewy czułam się jakby na chwilę zatrzymywał się czas, za każdym razem kiedy przekraczałam próg ośrodka za drzwiami pozostawały troski dnia codziennego. Sama Ewa to oaza spokoju, miejsce które „tworzy” to kawałek nieba, a w każdym najmniejszym drobiazgu jest jej wielkie serducho !!!

Happiness znaczy szczęście :-))"

 

opinie Happiness

Kamila Blonkowska

"Odkryłam jedność ciała, umysłu, ducha

W Happinessie, innego miejsca nie szukam.


Pozytywna energia jest już tak blisko.
Polecam centrum Ewy - lek na wszystko!


Zdrowa aura, joga, masaż, kamertony,
W rytm muzyki relaks zapewniony...


Niesamowici ludzie ciągle idą w stronę słońca
I tworzą wspólnie promień światła bez końca."

 

 

opinie Happiness

"Po masażach Ewy mogę latać!"

Agnieszka Waligórska, 41 lat

Rafał Miaskowski

opinie Happiness

 

"Bardzo dobrze czułam się i nadal się czuję po wczorajszych zajęciach u Ciebie. Mogłam sobie pozwolić na niemyślenie, na bycie uczestnikiem. Chętnie jeszcze w przyszłości skorzystałabym z warsztatów decoupage i malarskich."

 

Małgorzata Bodnariuk

 

 

 

"Ewuś nic mnie nie bolało i nie boli! Dziękuję."

 

Agnieszka

 

 

 

"Dzięki za wczoraj, było wspaniale."

 

Magdalena

 

 

 

"... a te opinie, to prawda..."

 

Grażyna

 

 

 

"Pani masaż, to tak jakby ktoś mnie dotykał bochnami świeżo upieczonego chleba."

 

Beata

 

 

"Cieszę się, że Cię poznałem, choć czułem się przy Tobie tak, jakbym znał Cię od dawna. Dziękuję Ci Ewuniu za Twoje ręce, słowa i za to, że chociaż na tę godzinę zwolniłem :-)"

 

Jacek

 

 

"Ewa, cudowna energia na dzisiejszej jodze. Dziękuję Ci bardzo!"

 

Kasia

 

 

"Kiedyś wiele lat temu, ta joga uratowała mi życie"

 

Danuta

 

 

"Ewcia, jeszcze raz dzięki za masaż. Nawet nie sądziłam, że będzie mi tak potrzebny. Czuję się super."

 

Agnieszka

 

 

 

"Ty to masz w łapach. Miałam kilka masaży, ale tak nie przemasował mnie nikt"

 

Brygida

 

 

"No, ten masaż głowy, to całkowity odlot"

 

Piotr

 

 

"Po spotkaniach z Tobą jestem szczęśliwa..."

 

Krystyna

 

 

"Przyszłam jak kaczka, a jak wychodzę!"

 

Irena

 

 

"... doświadczyłam kilka razy masażu, ale czegoś takiego jeszcze nie, nie raz wydawało mi się, że masz 4 ręce..."

 

Karolina

 

 

 

"Bardzo ciężko jest powiedzieć komuś, kto jeszcze tego nie przeżył, na czym polegają te zajęcia, teraz ja już też to wiem. 
Jak wyszłam z medytacji, to wiedziałam już, że nigdy z nikim o tym nie porozmawiam, oprócz przekazania informacji, że byłam na medytacji, bo to, co się tam dzieje jest niesamowicie trudne do opisania słowami
Ale przepiękne, takiej harmonii nie odczułam jeszcze nigdy."
 
Milena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Zostaw stres - skosztuj Happiness :)

 

 

Opinie Happiness

Opinie

Pieśni Duszy i

Medytacje wielokanałowe

 

tutaj

"Medytacja Wielokanałowa - mega przeżycie, POLECAM każdemu ! Kosmiczne doznanie! Poczułam się pełnią, a otaczająca mnie rzeczywistość stała się jakby moim przedłużeniem. Uwolniłam swoje emocje i wsłuchałam się w serce. Pięknie !!!"

 

Iza