Zredukuj stres w Happiness ! ! !

Umysł w swojej czystej formie nie myśli. Umysł w swojej czystej formie wie. Umysł współczesnego człowieka zaś myśli

i myśli, nieustannie myśli.

Na hasło medytacja w naszej głowie zazwyczaj pojawia się obraz człowieka siedzącego w spokoju - pogrążonego w medytacji. Obraz taki, owszem, jest prawdziwy, ale człowiek z tego obrazu jest na końcu medytacji. To finał. To stan gdy jego  umysł jest spokojny i czysty. Ten człowiek przeszedł cały proces i osiągnął cel.

Przeciętny człowiek, gdy przysiądzie bez ruchu myśli i myśli. Puka, stuka, przeżywa, analizuje, rozgląda się i co tam jeszcze...

Nie wytrzymuje napięcia, zrywa się i idzie pobiegać, posprzątać, porąbać drewno, pokochać się, obejrzeć TV itp. itd. Robi to po to by pomóc skołatanemu umysłowi odpocząć. Czy wychodzi z medytacji? Nie! Medytacja jest procesem uwalniania umysłu od myśli, jest poddaniem się procesowi. Jest stanem nieingerowania. Prowadzi nas do natury umysłu, do Umysłu czystego, wolnego. Prowadzi nas do Prawdy.

I tak, rąbiesz drewno, a myśli odchodzą, emocje się wyciszają, krok po kroku osiągasz stan spokojnego umysłu... teraz możesz zasiąść w spokoju :-)

Kto chce posiedzieć w spokoju, niech znajdzie sobie jakieś pasujące mu miejsce i siedzi. Natomiast komu trudno siedzieć lub po prostu tego nie lubi niech biega, rąbie, tańczy, czy przyjdzie do Happiness na medytacje wielokanałową i uwolni swój umysł w doborowym towarzystwie innych uczestników. 

 

Medytacja Zielona Góra CRS Happiness ul. 1 Maja 6/2

 

przepis na kalejdoskop

 

MEDYTACJA

01 września 2019
medytacja zielona góra
medytacja zielona góra

Co to jest