Zredukuj stres w Happiness ! ! !

Masaż:

masaż zielona góra

 

 

Masaż Zielona Góra CRS Happiness

ul. 1 Maja 6/2

 

 

masaż zielona góra

DOTYK KWANTOWY:

 

 

 

 

 

 

 

Jest połączeniem medycyny XXI wieku oraz podejścia traktującego człowieka jako Całość.

 

W trakcie zabiegu dzięki specjalnej technice Twoje ciało zyskuje dodatkową porcję energii. Tej samej energii dzięki której odczuwasz przypływ sił witalnych i czujesz się lepiej.

 

Co jest skutkiem ? Wszystko to, co do tej pory zalegało w Twoim organizmie i blokowało naturalną radość (a mówiąc językiem naukowym ma niższą częstotliwość drgań) np. trudne emocje, urazy, blokady w ciele dostosowuje się do nowego porządku w ciele i masz szansę odczuć jak ciało wyraźnie się rozluźnia, a w głowie robi się jaśniej - w końcu na tym się skupiamy.

Matka Natura tak urządziła Nasze ciała, że w naturalny sposób dążą one do wyższego ładu. Jedna z zasad fizyki mówi, że cały układ musi pozostawać w równowadze. Możesz to znać z życia codziennego: gdy uderzysz się w lewy bark następnego dnia ból pojawi się po przeciwnej stronie ciała pod kątem odpowiadającym urazowi. W taki sposób ciało równoważy energię kinetyczną uderzenia. Podobnie jest z naszym samopoczuciem. Abyś w ciele mógł poczuć się lepiej, najpierw to, co zalega musi zrobić miejsce nowemu. 

Jaka jest Twoja rola w trakcie zabiegu ? - Leżeć i pozwolić sobie odczuwać, czyli akceptować to, co się pojawia, zarówno ciepło jak i zimno, drżenie i mrowienie, obrazy i wspomnienia... Reszta należy do mnie. Czy mogę spać ? - Możesz. Czy mogę sobie pozwolić na emocje ? - Naturalnie, że tak. Czy mogę zmienić pozycję, gdy jest mi niewygodnie ? - Oczywiście. A jeśli pojawi się "stary ból" sprzed lat o którym już nawet nie pamiętam ? - Powiedzieć mi o tym, bo to znaczy, że Twoje ciało chce ten ból pożegnać. 

Dotyk kwantowy bardzo dobrze sprawdza się w stanach urazowych, dla sportowców, działa bardzo dobrze na system nerwowy i kości. 

 

Zabieg wykonywany jest przez Grzegorza i trwa 60-75min.

dotyk kwantowy masaż zielona góra

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA:

 

 

 

 

 

 

 

 

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest nowatorskim, praktycznym, a przede wszystkim delikatnym i całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem, z którego mogą skorzystać wszyscy niezależnie od samopoczucia.

 

Z pomocą delikatnego dotyku oraz umiejętności wsłuchiwania się w ciało wspieram i wzmacniam mechanizmy samoleczenia, niezależnie od wieku oraz stanu pacjenta.

 

W ujęciu biodynamicznym, które stosuję, przyjmuje się dwie prawdy:

1) zdrowie nigdy nie ginie - choroba jest jedynie i aż wynikiem braku równowagi sił w organizmie, które normalnie utrzymują nas w zdrowiu oraz

2) ciało posiada własną mądrość - znamy to wszyscy, np. gdy mamy grypę, nasza wewnętrzną mądrość zmniejsza uczucie głodu, wzmaga łaknienie chłodnych napojów, aby zapewnić obniżenie temperatury, gdy jest za wysoka. Z drugiej strony Nasze ciało wie, że zarazki giną w wysokiej temperaturze, dlatego gorączką, której tak się boimy została Nam dana przez Naturę jako jeden z mechanizmów obronnych organizmu. Dlatego wykorzystując posiadane umiejętności zabieg może być delikatny, pozbawiony jakiejkolwiek agresji oraz nacisku, a 100% czasu i uwagi poświęca się pacjentowi.

 

W czasie zabiegu jestem towarzyszem Twojego ciała, stosuje delikatny dotyk umożliwiający rozluźnienie całego ciała. Oboje pozwalamy, aby ciało wyraziło to, czego nie mogło lub co było zakazane mu wyrazić do tej pory, dlatego w trakcie zabiegu mogą pojawić się obrazy z przeszłości, wspomnienia, emocje powiązane z osobami, które znaliśmy, ale także doznania w ciala jak ciepło i zimno. Zazwyczaj jest to oznaka, że następuje proces uwolnienia tego, co choć Nam tak dobrze znane, jest gotowe, aby nas opuścić dając upragnione poczucie wolności.

 

Zabieg nie wymaga bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta, mimo to zaleca się odzież miękką i lekką. W organizmie człowieka obok bicia serca i oddechu istnieje rytm, w którym porusza się płyn mózgowo-rdzeniowy. Niesie on ze sobą informację o zdrowiu i dostarcza ją do wszystkich tkanek. Jednym z głównych elementów terapii jest wzmacnianie naturalnego rytmu i usuwanie blokad w jego przepływie. W skutek urazów, wypartych emocji i chorób, ten przepływ ulega zablokowaniu, co może objawiać się między innymi napięciem, bólem i brakiem energii do życia. Po zabiegu zazwyczaj czujemy się bardziej zrelaksowani i wypoczęci, zaś w przypadku gdy następuje uwolnienie trudnego przeżycia, terapii mogą towarzyszyć mimowolne ruchy ciała, zmiany oddechu oraz reakcje emocjonalne typu śmiech, płacz, uczucie zimna lub gorąca.

 

Zabieg wykonywany jest przez Grzegorza i trwa 60-70min

czaszkowo-krzyżowa masaż zielona góra

MASAŻ REDUKUJĄCY STRES:

 

 

 

 

 

 

Dlaczego masaż na stres?

 

Każde niewypowiedziane słowo, każdy zatrzymany ruch, każde niewyrażone uczucie, to zatrzymana energia w Twoim ciele. Zastój, blokada, którą można poruszyć, przesunąć, uwolnić czy nawet obudzić po latach. Jest na to wiele sposobów i jeśli dobrze się czujesz zapewne radzisz sobie z tym doskonale. Jeśli nie, spróbuj biernej metody - masażu.

 

Może też być tak, że za dużo mówisz, za dużo robisz, szastasz energią na wszystkie strony. W niektórych miejscach w ciele brakuje Ci jej. Wtedy masaż pomoże przesunąć energię z tych silniejszych miejsc do słabszych, byś poczuł równowagę. 

 

Jedna i druga sytuacja powoduje, że nie czujesz się komfortowo, odczuwasz stres... Przyjdź, połóż się, a masaż i  20 letnie doświadczenie masażystki zrobi swoje.

 

Możesz stosować masaż na zaś, profilaktycznie, dbając o ciało na bieżąco, chronić go przed stresem.

 

Możesz też przyjść na masaż po prostu dlatego, że bardzo go lubisz lub chcesz spróbować czegoś nowego.

 

Masaż wykonywany jest przez Ewę 

 

 

Trwa:

 

ok. 75 min masaż całego ciała

ok. 30 min masaż pleców

ok. 15 min masaż karku

ok. 15 min masaż głowy

 

 

 

 

 

MASAŻ HAPPY FEET:

 

Masaż ten to doskonały antystresowiec!

 

To autorski masaż doskonalony przez autorkę przez kilkanaście lat.

Może być wykonywany na ubranych

stopach. Trwa 15min.

 

 

 

 

 

 

 

 

MASAŻ REFLEKTORYCZNY STÓP:

 

 

 

Inaczej refleksologia stóp.

 

Jak sama nazwa wskazuje masowane są stopy (a raczej uciskane) w miejscach punktów reflektorycznych korelujących z poszczególnymi narządami naszego ciała.

 

Masaż wykonywany w Happinesie jest masażem całych stóp. 

Pobudza zatem do pracy wszystkie narządy i działa na cały organizm. 

Przynosi również pożytek bezpośrednio samym stopom.

Jeśli przed zabiegiem były obolałe, obrzęknięte, zmęczone itp., to po masażu odczuwane są jako zrelaksowane i wypoczęte.

 

Masaż wykonywany jest przez Ewę 

Trwa ok. 30 min.