Zredukuj stres w Happiness ! ! !

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Domyślny tytuł artykułu.

27 sierpnia 2019

   Zarówno podczas Medytacji jak i Pieśni Duszy pozwalam aby moja Wyższa Świadomość przejęła kontrole i dowodzenie, by mnie inspirowała i prowadziła. Jest to piękne uczucie zaufania, płynięcia, wewnętrznego spokoju i poczucia bezpieczeństwa. A rzeczy dzieją się energetycznie wg praw, których nie ogarniam głową lecz Sercem.

 

Krysia

   Uczestniczyłam w medytacji wielokanałowej, po raz pierwszy parę dni temu. 
Powiedziałabym, że na tych zajęciach zrzucasz z siebie płaszcz i maskę, wychodzisz całkowicie z udawania, pozorów, potrzeby bycia silną, możesz otworzyć się na siebie i na innych. 
 
Osobiście, po raz pierwszy od wielu długich lat poczułam się bezpieczna, szczerze wzruszona. 
Zadziały się bardzo silne, prawdziwe i głębokie interakcje, które pozwoliły mi otworzyć serce na świat i zawierzyć drugiemu człowiekowi. 
 
Bardzo dużo w życiu wycierpiałam i straciłam naturalną zdolność ufności i poczucia bezpieczeństwa, a tu tak właśnie się poczułam, na swoim miejscu, bezpieczna, szczęśliwa i SPOKOJNA. 
Emocjonalnie dość trudne doświadczenie, które jednak z całego serca polecam każdemu. Warto 
 
Milena
   Działy się rzeczy, których nigdy wcześniej nie doświadczyłam, bo nie ufałam, bo nie sądziłam, że jest nam potrzebna wymiana energii z innymi. Zaufałam i wiem, że warto to robić. Podczas tych zajęć potrafię się uwolnić  od niepotrzebnego myślenia i w bezpieczny sposób jestem przeprowadzona przez doświadczenia/wydarzenia, (czasem dziwne i niezrozumiałe) ale z całą pewnością dające uwolnienie od czegoś co wadziło i dokuczało.
 
Zajęcia dały mi poczucie, że jestem wolna i mogę zacząć w każdej chwili coś nowego. Że nie jest ważne już to co było, a to co będzie -będzie dobre. Ja czuję, że udział w tych zajęciach otwiera nowe drogi do dobrego życia.
 
Brałam udział i w Pieśni Duszy (która jest dla mnie bardzo ważna) i w Medytacji (do której ciągle się przekonuję).
 
Magda
Bardzo ciężko jest powiedzieć komuś, kto jeszcze tego nie przeżył, na czym polegają te zajęcia, teraz ja już też to wiem. 
Jak wyszłam z medytacji, to wiedziałam już, że nigdy z nikim o tym nie porozmawiam, oprócz przekazania nformacji, że byłam na medytacji, bo to, co się tam dzieje jest niesamowicie trudne do opisania słowami
Ale przepiękne, takiej harmonii nie odczułam jeszcze nigdy. 
 
Milena
Bardzo ciężko jest powiedzieć komuś, kto jeszcze tego nie przeżył, na czym polegają te zajęcia, teraz ja już też to wiem. 
Jak wyszłam z medytacji, to wiedziałam już, że nigdy z nikim o tym nie porozmawiam, oprócz przekazania informacji, że byłam na medytacji, bo to, co się tam dzieje jest niesamowicie trudne do opisania słowami
Ale przepiękne, takiej harmonii nie odczułam jeszcze nigdy. 
 
Milena

 Medytacja Wielokanałowa - mega przeżycie, POLECAM każdemu ! Kosmiczne doznanie! Poczułam się pełnią, a otaczająca mnie rzeczywistość stała się jakby moim przedłużeniem. Uwolniłam swoje emocje i wsłuchałam się w serce. Pięknie !!!

 

Iza

Medytacje wielokanałowe (dla mnie wielopoziomowe) były już różne. Zawsze jednak mają swoją niepowtarzalność, energetyczną świeżość, jak wiosna każdego roku niby taka sama a jednak inna. Bo zawsze jest coś, co w nas chce rozkwitnąć i dojrzeć na głębszym poziomie świadomości i tego nieuchwytnego obszaru, w którym wszystko się zaczyna, w którym ma swoją przyczynę i w którym to należy (nie lubię tego słowa ale w tym miejscu pasuje) dokonać zmian by były skuteczne w obszarze codziennego życia.

 

Krysia

Medytacje wielokanałowe (dla mnie wielopoziomowe) były już różne. Zawsze jednak mają swoją niepowtarzalność, energetyczną świeżość, jak wiosna każdego roku niby taka sama a jednak inna. Bo zawsze jest coś, co w nas chce rozkwitnąć i dojrzeć na głębszym poziomie świadomości i tego nieuchwytnego obszaru, w którym wszystko się zaczyna, w którym ma swoją przyczynę i w którym to należy (nie lubię tego słowa ale w tym miejscu pasuje) dokonać zmian by były skuteczne w obszarze codziennego życia.

 

Krysia